Bělící pěna na zuby Snow White

2 x 50 ml

Duální pěna Cougar Pro-Whitening na bělení zubů je vyspělý zubní bělící systém bez peroxidu. Pomocí bělící pěny Cougar dosáhnete kvalitního dlouhotrvajícího výsledku bělení zubů, přičemž bělení není škodlivé, neboť bělící systém nepoužívá peroxid.

Více detailů

Produkt s požadovanými parametry již není na skladě

750 Kč s DPH

Vlastnosti

Ingredience Čisticí pěna: Aqua (Water), Glycerin, Poloxamer 188, Polysorbate 20, Sodium Benzoate, Phytic Acid, Potassium Sorbate, Mentha Arvensis (Peppermint) Leaf Oil, Sodium Saccharin, Limonene, BHT, CI 42090 (Blue No. 1) Bělící pěna: Aqua (Water), Glycerin, Poloxamer 188, Sodium Benzoate, Phytic Acid, Sodium Carbonate Peroxide, Potassium Sorbate, Mentha Arvensis (Peppermint) Leaf Oil, Sodium Saccharin, Limonene, BHT

Detaily

DUÁLNÍ PĚNOVÝ BĚLÍCÍ SYSTÉM FIRMY COUGAR PŘINÁŠÍ REVOLUCI V BĚLENÍ ZUBŮ!

 
Klinicky testováno a ověřeno.

 
Tento produkt využívá novou revoluční technologii, která odstraňuje skvrny ze zubů efektivně a účinně. Bělící pěna Cougar zuby bezpečně a rychle vybělí, využívajíc pěnovou technologii, která penetruje lépe než pasty a gely.

 

Obsah balení:

 
čisticí pěna na zuby

+

bělící pěna na zuby

 

- inovativní systém neperoxidového bělení zubů pomocí pěny,

- kombinace dvou výrobků pro dosažení kvalitního výsledku bělení zubů,

- žádný peroxid,

- žádná zvýšená citlivost zubů,

- žádné riziko poškození skloviny zubů či dásní,

- jednoduchá aplikace,

- vhodné i pro citlivé zuby.

 
Dvoufázový systém vám poskytuje velmi efektivní metodu čištění a bělení zubů bez nutnosti použití znečištěných zubních odlitků pro gely nebo složitějších pásků na bělení. Jednoduše si vyčistíte zuby s revolučním neperoxidovým pěnovým systémem a zažijete bezbolestné bělící výsledky, které vás přinutí se smát.

Zuby budou bílé během jednoho až tří týdnů.

 

Jak to funguje:

Systém obsahuje dvě 50 ml lahvičky s pumpičkou (Dentální čisticí pěnu a Dentální bělící pěnu):

- Dentální čisticí pěna Cougar napomáhá odstranit skvrny ze zubní skloviny využívajíc pěnové čistící formule. Bylo klinicky prokázáno, že tato čisticí zubní pěna se dostane i do těch těžko dostupných mezizubních prostor, kde se běžné pasty a gely, které jsou příliš husté, nedostanou.

- Dentální bělící pěna Cougar se vyznačuje profesionální bělící silou v kombinaci s efektivními "čisticími bublinkami" pro rychlejší výsledky bez bolesti či zvýšené citlivosti zubů, která je typická pro mnoho jiných bělících systémů. Výrobky na bělení zubů značky Cougar neobsahují peroxid a tudíž nemohou způsobit žádnou zvýšenou citlivost zubů, ani nijak nepoškozují sklovinu zubů či dásně. Neperoxidové bělící pěna odstraňuje povrchové i podpovrchová skvrny lépe a rychleji než bělící pasty a gely, které jsou příliš husté na to, aby dosáhly stejné účinnosti jako pěna.


 
Použití:

1. Naneste čisticí pěnu z lahvičky s pumpičkou číslo 1 na suchou zubní kartáček a čistěte zuby jednu minutu.

2. Důkladně si vypláchněte ústa.

3. Naneste bělící pěnu z lahvičky s pumpičkou číslo 2 na zubní kartáček a jemně čistěte zuby jednu minutu.

4. Důkladně vyplivněte pěnu z úst, nevyplachujte vodou, aby mohla pěna působit.

5. Nejezte a nepijte dalších 15 minut po vyčištění.

6. Používejte po dobu 3 týdnů každých šest měsíců.

 
Doporučení: aplikujte na zuby ráno a večer před spaním. Nepolykejte. Nepoužívejte více než 2-3krát denně. Výsledky se liší od uživatele, jsou tedy individuální. Bělení probíhá postupně, proto očekávejte výsledky do jednoho až tří týdnů.

 
Bělící pěna na zuby Cougar je vyrobena z extrémně jemné tekutiny, která je zahuštěná pouze vzduchem. Díky tomu, když se pěna přemění zpět na jemnou tekutinu, se velmi rychle penetruje do zubní skloviny a dosáhnete tak rychlé a kvalitní výsledky bělení. Nepotřebujete žádné odlitky zubů nebo proužky, aby udržely produkt na určeném místě. Jediné, co musíte udělat, je čistit si zuby daným produktem po jedné minutě, dvakrát denně, 3 týdny a výsledek vás uchvátí. Opakujte každých šest měsíců.

 
VYROBENO VE VELKÉ BRITÁNII- garance vysoké kvality a bezpečnosti.

Další produkty ve stejné kategorii: (10)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také...

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop