Velkoobchodní spolupráce

 

Chcete nabízet výrobky značky COUGAR ve své prodejně nebo v e-shopu i vy? Chcete s námi navázat spolupráci a nakupovat u nás za velkoobchodní ceny?

 

Kontaktujte nás

nebo

nám zavolejte na +421 910 966 423

 

Obratem vám pošleme výhodný velkoobchodní ceník.

 

V kontaktním formuláři uveďte název vaší firmy, IČ a přibližně vyjmenujte produkty nebo kategorii produktů, které máte zájem prodávat.

 

Pokud provozujete internetový obchod a naše produkty chcete nabízet v e-shopu, poskytneme vám také profesionální fotografie našich produktů, které budete moci umístit na vašem webu. V případě potřeby vám poskytneme i fotografie ve vysokém rozlišení pro využití v různých propagačních materiálech  nebo logo značky Cougar v křivkovém formátu.

 


Kvalitní a žádané produkty, které vám přivedou zákazníky


Produkty Cougar jsou velmi žádané, vysoce kvalitní, používají přírodní ingredience, a co je nejdůležititější – fungují. Vaši zákazníci to jistě ocení a spokojenost tedy přinesou i vám. Zákazníci rádi přivítají naše výrobky ve vašem salonu krásy, v lékárně, kadeřnictví, soláriu, kosmetickém salonu, zubní ambulanci, a nebo v e-shopu zaměřeném na prodej kosmetiky, samoopalovacích přípravků, přípravků na bělení zubů a podobně.

 

Každý náš produkt se něčím odlišuje od běžných produktů stejného druhu a i to je dělá výjimečnými.

 

Neváhejte nás kontaktovat a dohodněte se s námi na velkoobchodní spolupráci, která vám přinese úspěch.

 


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop