Dermaroller – Zaručená obnova pokožky


Nejste spokojená s tím, jak vypadá vaše pleť? Máte na těle jizvičky, ať už strie nebo pozůstatky po rankách, které vám vadí? Začínají se vám na obličeji objevovat vrásky, nebo snad máte pigmentové skvrny, které působí neesteticky? Tak právě pro vás existuje jednoduchá pomoc v podobě Derma Rolleru. Jedná se o jedinečný a velice jednoduchý způsob obnovy pokožky, který funguje na principu kolagenové indukční terapie. Laicky řečeno, pomocí válečku s titanovými jehličkami přejíždíte po zasažených místech, čímž aktivujete epidermis k tvorbě kolagenu a elastinu, jež obnoví a zahladí všechny vaše vady na kráse. Je to jednoduché, bezbolestné a výsledky jsou zaručeny.


V jednoduchosti je krása


Dermaroller může na první pohled připomínat holicí strojek. V zásadě se jedná o malý váleček s titanovými jehličkami a rukojetí. Přejíždíte jím po pokožce a jehličky vytvářejí malé neviditelné vpichy, které donutí tělo, aby v daných místech aktivovalo obnovu a regeneraci pokožky. V podstatě je princip hojení stejný, jako když si sami způsobíme drobné zranění. Pokud si například odřete koleno nebo se říznete do prstu, začne se tělo samo regenerovat. Ovšem tento samohojící proces funguje pouze do doby, kdy nás již dále nemůže ohrožovat. Jinak řečeno, pokud se nám ranka zacelí a vznikne jizvička, není potřeba, aby naše tělo dále produkovalo látky, které by nás těchto jizviček zbavily, protože ty už nás nijak neomezují ve fungování našeho těla. Proto je nutno organismus dále povzbuzovat v hojení i těchto drobných jizev. Tohoto procesu lze dosáhnout pomocí malých jehliček, které vpichujeme do pokožky a znovu tak nastartujeme proces hojení, čímž jsme schopni sami dopomoci k dokonalé regeneraci pozůstalých reziduí zranění, strií, jizev po akné, ale také například celulitidy.


Doba k navrácení dokonalosti


Samozřejmě vše záleží na charakteru a rozsahu kosmetického defektu. Všeobecně se dá říci, že viditelných výsledků dosáhnete po několika týdnech. Podle odborníků se nám pokožka obnovuje přirozeně každých 40 týdnů, proto musíte počítat minimálně s touto dobou. S pomocí některých speciálních dermatologických přípravků je možnost dosáhnout uspokojivých výsledků již v průběhu 5 – 6 týdnů.


Spadáte do skupiny uživatelek?


Derma Roller dokáže odstranit jizvy, vrásky a pigmentové skvrny. Dokáže povzbudit a nastartovat regeneraci pokožky tváře, krku a dekoltu. Pomůže vám odstranit nepříjemné strie, a k tomu vám pomůže zvýšit účinnost dermatologických přípravků a absorpci vitamínů.


Výhody


Jedná se o bezbolestnou proceduru fungující na principu mechanické stimulace pokožky, je také vhodný pro všechny typy pokožek. Aplikovat dermaroller můžete v pohodlí domova, díky tomu omezíte náklady na návštěvu speciálních kosmetických salonů. Používání tohoto produktu nemá žádné vedlejší účinky ani nezvyšuje citlivost kůže na UV záření. Celkově zrychlíte proces hojení jakýchkoli defektů pokožky.


Používání


Před každým použitím se ujistěte, že je váleček vydezinfikován a nehrozí zavlečení nežádoucích infekcí do pokožky. Dezinfekci použijte také na odlíčenou a osušenou část obličeje, kterou chcete regenerovat. Obličej si následně rozdělte na několik oblastí, abyste tak měly lépe pod kontrolou, jakou část jste již ošetřili, kterou ještě ne. Nejlépe je rozdělit si například obličej na čelo, levou a pravou stranu tváře, nos a bradu. Přejíždějte tedy postupně po každé části zvlášť desetkrát tam a zpět, nejdříve v křížovém, následně také v diagonálním směru. Ihned po aplikaci jehliček naneste na ošetřenou pleť léčivé sérum, popřípadě jiný dermatologický přípravek, který se díky mikrovpichům dostane hlouběji do pokožky. Po ukončení procedury můžete sérum nanést ještě jednou, tentokráte na celý obličej. Nejlepší je používat Derma Roller večer před spaním, kdy budou mít účinné látky čas a klid na působení v pokožce. Na závěr celé procedury naneste na pokožku ještě hydratační krém nebo jiný přípravek podle vaší potřeby. Derma Roller znovu vydezinfikujte a uschovejte pro další použití.


Derma Roller můžete používat maximálně jednou denně, doporučuje se začít s aplikací 1 – 2 týdně a postupně frekvenci zvyšovat. Jakkoli není používání Derma Rolleru nijak nebezpečné, před každým použitím se ujistěte, že u předchozího použití nedošlo k nežádoucímu podráždění pokožky. Rozhodně tento výrobek z hygienických důvodů nesdílejte s nikým dalším.

 

 

KOUPIT Cougar Active DERMAROLLER

 

 

 

 


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop