Mikroproudová žehlička na vrásky Cougar Massager

Žehlička využívá pokročilou mikroproudovou technologii, která je účinnější než galvanická technologie a výsledky jsou při této terapii mnohem kvalitnější. Mikroproudová žehlička Cougar umožňuje provést salonové kosmetické ošetření v pohodlí vašeho domova pro dosažení přirozeně hebké a mladší pokožky bez vrásek.

Žehlička provádí v programu č. 2 i galvanické ošetření.

Více detailů

SKLADEM

1 690 Kč s DPH

Detaily

Mikroproudová žehlička Cougar účinně čistí zanesené póry působením přes bazilární membránu, zlepšuje metabolismus pokožky a její schopnost absorbovat krémy či séra, čímž umožňuje blahodárným látkám dostat se hlouběji do pokožky. To vše díky mikroproudové technologii a působení negativních iontů. Výborně vyhlazuje jemné vrásky kolem očí či úst, ale i hlubší vrásky na tváři.

Podle statistik se za běžných okolností vstřebává do pokožky pouze přibližně 15 % účinných látek z krémů, pokud se aplikují vmasírováním rukou. Při použití mikroproudové žehličky Cougar Massager se toto číslo zvyšuje až na 60 %.

- nejen na jemné vrásky kolem očí a úst, ale i na hlubší vrásky na celém obličeji.

- je vhodná pro všechny typy pokožky.

- součástí balení je i baterka, takže žehlička je hned připravena k použití.

- podrobný NÁVOD NA POUŽITÍ s dalšími důležitými podrobnými informacemi je součástí balení.

- žehlička je snadno použitelná a skladovatelná.

Účinky mikroproudové žehličky Cougar Lifting Massager:

 • vyhlazuje vrásky
 • eliminuje výskyt vrásek a tmavých kruhů kolem očí
 • posiluje odolnost buněk pokožky
 • masíruje pokožku a zároveň zvyšuje absorpci živin z krémů do pokožky
 • vypíná pleť a čistí póry, léčí akné
 • odstraňuje dvojitou bradu a zvýrazňuje kontury obličeje
 • stimuluje tvorbu kolagenu
 • zvyšuje pružnost pokožky
 • detoxikuje lymfatický systém
 • poskytuje hloubkové čištění pokožky
 • urychluje metabolismus buněk uvnitř pokožky
 • podporuje krevní oběh, posiluje a zjemňuje tkáňová vlákna
 • odstraňuje pigmentové skvrny a jiné barevné nedokonalosti pokožky
 • odstraňuje černé tečky
 • redukuje otoky kolem očí
 • působí jako neinvazivní facelifting

2 PROGRAMY:

1. Mikroproudové ošetření

Mikroproud je účinnější než galvanický proud a výsledky jsou při této terapii mnohem kvalitnější. Mikroproudovou žehličku Cougar lze použít nejen na obličej, ale i na pokožku těla, hlavně krk a stehna, neboť kromě redukce vrásek dokáže i vypínat pleť, zlepšovat její pružnost, odolnost a navrací jí mladistvý vzhled. Na stehnech pomáhá redukovat celulitidu.

2. Galvanická terapie

Galvanický proud omlazuje pleť a zároveň pomáhá používaným krémům a sérům lépe se vstřebávat hluboko do pokožky. Kombinace pozitivních a negativních iontů vede ke zlepšení mikrocirkulace, urychluje metabolismus pokožky, což vede k rychlejší obnově aktivity buněk, odbourávání a prevenci vrásek. Pokožka bude opět pružná a navrátí se jí mladistvý vzhled.

POUŽITÍ:Použití mikroproudové žehličky Cougar

Pro podrobný návod k použití i s animovanými obrázky použití žehličky si prohlédněte přiložený návod v PDF formátu (umístěný na této stránce zcela dole). Papírový návod je i součástí balení.

- Podržte tlačítko ON/OFF po dobu 2–3 sekund, dokud se LED světélko nerozsvítí. Žehlička se vypíná automaticky, pokud není používána déle než 10 minut.

- Po vyčištění pokožky aplikujte na ošetřovanou pleť krém nebo sérum. Umístěte palec na dotykový aktivátor (C).

- Mikroproudové ošetření – umístěte mikroproudovou hlavici žehličky (A) na pokožku a proud se aktivuje. Při mastnější pleti použijte na aktivaci proudu i jeden z prstů, kterým se držením žehličky dotýkejte mikroproudové hlavice. Svítit bude modrá dioda a žehlička bude jemně vibrovat.

- Galvanické ošetření – umístěte galvanickou hlavici žehličky (B) na pokožku a proud se aktivuje. Při mastnější pleti použijte na aktivaci proudu i jeden z prstů, kterým se držením žehličky dotýkejte mikroproudové hlavice. Svítit bude červená dioda a žehlička bude jemně vibrovat.

Jak účinkuje mikroproud

Mikroproud cíli svůj účinek na svaly obličeje, které se nacházejí pod pokožkou a které zapříčiňují svojí aktivitou vznik vrásek, ohybů a výrazových linek. S přibývajícím věkem si tyto svaly pod pokožkou zvykají na určité výrazy obličeje a pozice pokožky či linky pokožky při těchto mimických aktivitách. Typickým příkladem jsou vrásky mezi obočím. Na druhé straně, jiné svaly naší tváře vykazují menší aktivitu, a proto mají tendenci zakrnět, což vede k dalším vráskám či převisům na pokožce. Jako příklad lze uvést oblast kolem úst, brady a krku, kde se s přibývajícím věkem začínají objevovat značné příznaky stárnutí.

Fungování buněk našeho těla se obecně řídí podle nízkozatížitelných impulzů. Buňky v sobě nosí „paměť“. Když dojde k jejich poškození, membrány buněk se stávají neprůchodné a žádná výživa se nemůže dostat dovnitř. Pouze se v nich hromadí odpad. Právě nízkozatížitelná elektrická stimulace vymaže poslední vzpomínku na poškození buňky, protože otevírá tyto buněčné membrány a jejich iontové kanály. Následně může být tento ucpaný odpad vylučovaný a přijata nová výživa. Hlavice mikroproudové žehličky reaktivují staré buňky, vypínají pokožku, vylepšují obličejové kontury, detoxikací a drenáží obnovují energii v pokožce, odstraňují vrásky a zvyšují imunitu pokožky proti alergiím. Efektivně stahují póry a odstraňují tmavé kruhy pod očima.

Mikroproudová žehlička vysílá do svalů obličeje jemné vlny ve formě pozitivních a negativních iontů, kterými pomáhá relaxaci svalů, které jsou aktivitou příliš namáhané, a pomáhá posílit svaly, které nejsou příliš využívány. Podstatou působení mikroproudu je dostat svaly obličeje do jejich originální původní kondice. Tímto působením se pokožka stává zářivější, mladší a vypnutější. Mikroproud zároveň zvyšuje cirkulaci krve a stimuluje tvorbu kolagenu, zlepšuje tón a texturu pleti a eliminuje výrazové linky.

Často kladené otázky (FAQ)

Jak rychle uvidím výsledky?

Ihned. Ošetřete nejprve polovinu své tváře a následně porovnejte vzhled s druhou polovinou obličeje. Rozdílu si všimnete hned.

Jak často mám žehličku používat?

Podle potřeby a stavu pokožky či v závislosti na věku. Ideálně přibližně 2–3krát týdně.

Jak moc budu cítit mikroproudy?

Mikroproud je nízkoúrovňový proud, který je velmi jemný a pocitově relaxační. Na některých místech můžete pociťovat jemné mravenčení či chvění. Citlivost obličeje je individuální, u každého člověka je jiná.

Je mikroproudová technologie stejná jako galvanická?

Ne. Mikroproud působí na svaly obličeje. Je také známý pro své účinky na tvorbu kolagenu, elastinu, zvýšení cirkulace, ATP a lepší vstřebávání krémů a sér. Galvanický proud zvyšuje vstřebávání krémů a sér, ale nepůsobí na svaly obličeje a jejich buňky.

Jak poznám, že přístroj funguje?

Zařízení produkuje mírné vibrace a LED kontrolka během ošetření bliká.

Kdy je nejvhodnější čas na ošetření?

Zařízení můžete použít kdykoliv během dne.

Nepoužívejte pokud:

- Trpíte jakoukoliv kožní nemocí

- Pokud jste absolvovali operaci očí nebo okolí očí za poslední rok a půl

- Pokud máte méně než 15 let

- Pokud trpíte kardiovaskulárním onemocněním nebo trpíte vysokým krevním tlakem

- Pokud jste těhotná nebo po porodu

Další produkty ve stejné kategorii: (10)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také...

Ke stažení

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop