Tělové mléko s extraktem ze zlata a arganového oleje Zvětšit

Tělové mléko s extraktem ze zlata a arganového oleje

200 ml

Vyzkoušejte tělové mléko s výtažky ze zlata a arganového oleje. Zlato aktivuje bazální buňky kůže, což zvyšuje pružnost pokožky. Snižuje vrásky, jemné čáry, skvrny na kůži a vaše pokožka vypadá mladší. Použití zlata v přípravcích na péči o pokožku se používá od začátku egyptského období. Arganový olej, často nazývaný „tekuté zlato“, je organický produkt extrahovaný z jader stromu argan.

Více detailů

SKLADEM

415 Kč s DPH

Detaily

Zlato dokáže aktivovat bazální buňky kůže, což zvyšuje pružnost pokožky. Snižuje vrásky, jemné čáry, skvrny na kůži a pokožka vypadá mladší. Ionty přítomné ve zlatě pomáhají při stimulaci buněk, nervů a žil ve vašem těle, což vede ke zlepšení krevního oběhu. Tím se zvyšuje metabolismus kožních buněk. Použití zlata pomáhá zvlhčit suchou pokožku. Se zvyšujícím se věkem má pokožka tendenci ochabnout. Když se snižuje její pružnost nebo úplně zanikne, použití zlata může snížit rozpad elastinu a obnovit pružnost tkání. Vaše pokožka je největším orgánem těla, který je vystavený každodenním nepříznivým vlivům.

Arganový olej se nejčastěji používá jako hydratační krém na zvláčnění a změkčení pokožky. S vysokým obsahem vitamínu E a mastných kyselin je arganový olej ideálním produktem pro vaši pokožku. Přestože jde o olej a má mastnou konzistenci, snadno se vstřebává a nedráždí. 

 

Použití:

Natřete svoji pokožku tělovým mlékem, kdykoliv budete potřebovat. Pro dosažení maximálních výsledků aplikujte krém přímo na vlhkou pokožku po sprchování pomocí sprchového gelu Gold With Argan Oil.

Další produkty ve stejné kategorii: (3)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop