Domácí bělení zubů

domácí bělení zubů

Po oslnivém bílém chrupu touží snad každá žena. Sněhobílý chrup je spojován se zdravím a mládím. Málokomu jej však nadělila matička příroda. Proto je stále oblíbenější domácí bělení zubů. To se však může vymstít.

Většina kosmetických přípravků, které jsou určené pro domácí bělení zubů, obsahuje peroxid. Ten je využíván také k zesvětlování vlasů. Pro bělení zubů je však nevhodný, jelikož může způsobovat bolesti a větší citlovost zubů. 

Další variantou je vybělení zubů u odborníka, které je sice o něco bezpečnější, avšak finančně náročné. 

Domácí bělení zubů bez peroxidu

Přípravky na domácí bělení zubů značky Cougar neobsahují peroxid. Jsou vyvinuty na základě dlouholetých výzkumů, které byly prováděny špičkovými vědeckými týmy. Jsou vyráběny podle patentovaných vzorců v továrnách ve Spojených státech amerických. Také díky tomu se pyšní řadou certifikátů a dalšími důležitými hodnoceními bezpečnost. Z řady produktů na domácí bělení zubů si vybere každý. 

Přírodní kosmetika Cougar přináší přípravky na bělení zubů, které jsou účinné, bezpečné a dostupné. Všechny výrobky této značky jsou vyrobeny pouze z přírodních materiálů, nebyly testovány na zvířatech a splňují přísné evropské standardy.

Mezi přípravky na bělení zubů značky Cougar patří, bělící pera, bělící pásky i bělící zubní gely. Bělí skvěle a navíc zanechávají zuby čisté a zdravé. Odstraňují totiž plak i bakterie, které se nacházejí na povrchu zubů.

Se značkou Cougar si můžete bělit zuby opravdu kdekoliv. Umožní vám to například přípravek na bělení zubů Cougar Snow White pen, který se vyznačuje jednoduchou aplikací a praktickým balením. Určitě si oblíbíte bělicí pásky Cougar DeLuxe Pro-Whitening, které na rozdíl od konkurence nezvyšují citlivost zubů.

S jakýmkoliv přípravkem na bělení zubů značky Cougar budete bílému chrupu o krok blíž. Pokud to s domácím bělením zubů myslíte opravdu vážně, vyberte si jeden z výhodných balíčků.

Domácí bělení zubů se značkou Cougar je bezpečné, jednoduché a efektivní. Proto nezahálejte. Krásný chrup můžete mít i vy.


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop