O násCougar.sk, s.r.o. - výhradní distributor značky Cougar

 

Jsme výhradním distributorem kosmetiky značky Cougar pro slovenský, český, německý, rakouský, maďarský a polský trh. Naše firma sídlí v Košicích na Moyzesově ulici 36, v širším centru města. Firma byla založená v roce 2014. Jsme partnerskou firmou anglické firmy vyrábějící produkty Cougar, s níž úzce spolupracujeme a podílíme se na vývoji a návrhu produktů a na různých promo akcích.

 

Jako jediná firma v Evropě umíme svým velkoodběratelům nabídnout nejnižší ceny a garanci nejvyšší kvality a originality produktů luxusní značky Cougar. Mezi naše odběratele patří lékárny, kosmetické salóny, kadeřnictví, prodejny kosmetiky, různé internetové obchody a podobně. Informace o možné velkoobchodní spolupráci s námi a kontaktní email najdete v části "Sekce pro velkoodběratele".
 


O značce Cougar

 

Řada produktů Cougar byla vytvořená a navržená pro ženy, které chtějí vysokou kvalitu výrobků a nejsou ochotné ke kompromisům. Žádné triky, módní výstřelky, které jsou "in" tento měsíc a příští už ne. Díky inovativnímu složení, návrhům a technologii se produkty Cougar zařadily mezi přední mezinárodní kosmetické značky. Všechny produkty jsou nové, vysoce kvalitní, ale hlavně fungují.
Značka Cougar vznikla na začátku roku 2012. Výrobě předcházely roky vývoje a výzkumu těchto jedinečných výrobků, jejich testování a zlepšování složení vědeckými týmy. Naše výrobky nebyly nikdy testované na zvířatech. Základem složení našich produktů jsou hlavně přírodní látky. Vyhýbáme se používání zbytečných chemických přísad, které nejsou v souladu s pokožkou či tělem člověka. Různé testy prokázaly účinnost produktů Cougar a jejich vysokou kvalitu.

 

Produkty Cougar jsou naší anglickou partnerskou firmou prezentované v Anglii na různých veletrzích krásy a těší se oblibě jak jednotlivých zákazníků, tak i kosmetických salónů.

Každý výrobek značky Cougar je výjimečný a vždy se něčím pozitivním odlišuje od běžných výrobků jiných značek. Všechny produkty mají potřebnou certifikaci a hodnocení bezpečnosti. Jsou v souladu se všemi nejnovějšími normami evropského trhu.

 

Bělicí prostředky Cougar jsou vyráběné v nejmodernějších továrnách ve Spojených státech amerických a můžeme se také pochválit jejich jedinečnými patentovanými bělicími vzorci, které neobsahují škodlivý peroxid. Tyto výrobky mají různé certifikáty a další důležitá hodnocení bezpečnosti. Jejich rámcová složení jsou ohlášená v Bruselu a jsou uznaná jako bezpečné prostředky na domácí bělení zubů.

 

V naší nabídce najdete i vysoce kvalitní krémy proti stárnutí pokožky, jejichž efekt určitě oceníte. Výtažky z kaviáru obohacují jejich už  tak hodnotné složení a dodávají jim známku luxusu, kterým se tyto krémy zařadily mezi nejkvalitnější přípravky proti stárnutí pokožky, jaké na trhu najdete.
 

 

V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat na info (at) cougar.cz nebo telefonicky na +421 910 966 423.


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop