Kosmetika proti akné

kosmetika proti akné

Akné je noční můrou a zároveň každodenní realitou mnohých z nás. Jedná se o nejčastější kožní onemocnění, se kterým se setkal každý. Nejvíce se vyskytuje v pubertě, kdy hormonální nerovnováha způsobuje nadměrnou produkci kožního mazu. Projevit se může i u žen po vysazení antikoncepce.

Objeví se snadno, ale bojovat proti němu není jednoduché. Kromě nepříjemných fyzických projevů může vyvolat i psychické problémy. Nejčastějším pomocníkem je kosmetika proti akné. Přípravků proti akné je nepřeberné množství v různé kvalitě a za různou cenu. Proto se pečlivě zaměřte na jejich složení.

Kosmetika proti akné z hlemýždího slizu

Cougar nabízí revoluční kosmetiku proti akné, která obsahuje Helix Aspersa Müller Glycoconjugates, tedy hlemýždí sliz. Toto složení vás může poněkud zaskočit. Stejně tak budete překvapeni výsledky. Blahodárné účinky hlemýždího slizu znal už Hippokrates, známý jako otec medicíny.

Jaké je vlastně tajemství hlemýždího slizu? Je to jeho složení, které má blahodárné, antioxidační a protizánětlivé účinky. Mezi účinné látky patří například blahodárná kyselina hyaluronová, glykoproteinové enzymy, měděné a antimikrobiotické peptidy, stejně jako stopové prvky mědi, zinku a železa. Hlemýždí sliz podporuje množení fibroblastů, stimuluje produkci kolagenu a elastinových vláken a zvyšuje produkci proteinů. Z toho důvodu zaručuje efektivní složení přípravků proti akné.

Naše kosmetika proti akné opravdu zabírá. Dodává pleti pružnost a vyhlazuje jizvičky. Přípravky na akné značky Cougar se rychle se vstřebávají a pleť je po nich sametově hebká, zdravá a matná.

Přípravky na akné značky Cougar pleť vyživují a hydratují. Hlemýždí sliz podporuje hojení a obnovu pokožky, takže redukuje nenáviděné jizvičky i zarudnutí. Není divu, že si naše kosmetika proti akné získává stále více spokojených zákazníků.

Nabídka kosmetiky proti akné Cougar je opravdu široká. Obsahuje účinné sérum na akné, denní i noční krém, pleťovou masku na akné a čistící vodu. Objednat si můžete zvýhodněný balíček, který bude věrným pomocníkem při boji s nenáviděnými pupínky. Vaše pleť bude zářit zdravím a vy znovu nabytým sebevědomím.


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop