Micelární voda s hadím jedem Zvětšit

Micelární voda s hadím jedem

100 ml

Syntetický derivát jedu je možné použít na umrtvení svalů tváře, aby se zabránilo tvorbě nebo prohloubení vrásek. Micelární voda se skládá z micel (malé kuličky molekul čisticího oleje) suspendovaných v měkké vodě. Kuličky přitahují make-up a mastnotu, a tak dokážou na sebe navázat všechny nečistoty bez toho, aby vysušily pokožku.

Více detailů

SKLADEM

325 Kč s DPH

Detaily

Umývání tváře tvrdou vodou může narušit zdravou strukturu pokožky, poškodit funkci bariéry kůže. To může vést ke zhoršení stavů, jakými jsou růže, akné, ekzém a dermatitida. Vaše pokožka tak není chráněná před vnějšími faktory.

Syntetický hadí jed je vyvinutý na napodobení paralyzujícího efektu, který působí na pokožku. Reálný hadí jed způsobuje svalovou paralýzu, která paralyzuje pokožku a celé tělo. Aby se dosáhl stejný účinek na pokožce tváře, syntetický derivát jedu se může použít ke stažení svalů ve tváři, aby se zabránilo tvorbě nebo prohloubení vrásek. Syntetický hadí jed snižuje svalové kontrakce ve tváři a snižuje pohyb buněk, čímž se pleť udržuje hladká a eliminují se vrásky.

 

Použití:

Navlhčete vatový tampón a jemně přejíždějte po tváři, krku a očích, ale bez tření. Opakujte, dokud vatový tampón nezůstane čistý. Není třeba oplachovat.

Další produkty ve stejné kategorii: (8)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také...

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop