Snížena cena Hydratační krém s extraktem z čaje rooibos Zvětšit

Hydratační krém s extraktem z čaje rooibos

50 ml

SLEVA více než 70%!

Zažijte změněný vzhled vaší pleti po použití hydratačního krému s výtažky z čaje rooibos. Ten je vyhlášený svými antioxidačními účinky, které vaši pleť vyzbrojí do boje s volnými radikály a nepříznivými vnějšími vlivy. Dopřejte to nejlepší vaší pleti s přírodními výtažky.

Více detailů

SKLADEM

71 Kč s DPH

-258 Kč

329 Kč  s DPH

Detaily

Červený čaj obsahuje alfa-hydroxy acids (AHAs) neboli hydroxy kyseliny, které se v přirozené formě vyskytují velmi zřídka. Díky nim je možné velmi účinně oddálit předčasné stárnutí pleti. Rooibos obsahuje vysoký počet vitamínů a minerálů, jako je vitamín D a zinek, což přispívá k dosažení hladké a lesklé pokožky. Také se v něm nachází vápník, draslík, měď a minerály, které působí i na přirozené vyléčení podrážděné pokožky.

Rooibos čaj má vysoký obsah antioxidantů a je zcela bez kofeinu. Antioxidační účinek je dokonce silnější než v zeleném čaji. Rooibos má také protizánětové účinky, protivirové, antimykotické a antibakteriální účinky. Hydratační látky obsažené v krému mohou vyléčit ekzém, nabízejí ochranu před sluncem a zlepšují vzhled pokožky na celém těle.

 

Použití:

Vmasírujte do pokožky, kdykoliv budete potřebovat.

Další produkty ve stejné kategorii: (2)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop