Olej na tvář s extraktem z ostružiny morušky

30 ml

Ostružina moruška je popínavá ostružina, která se v minulosti nazývala také „královská bobule“, díky jejím prospěšným účinkům. Obsahuje omega 3 a 6, karoten, vitamíny A a E vyživují a hydratují pokožku, zatímco vitamín C a kyselina jablečná poskytují pružnost a měkkost. To všechno přispívá k posílení pokožky a boji proti oxidačnímu poškození kůže.

Více detailů

SKLADEM

350 Kč s DPH

Detaily

Ostružina moruška je popínavá rostlina, dorůstá do výšky 30 cm a objevuje se v mokřinách boreální oblasti tajgy. Její ovoce je velmi žádané díky blahodárnému vlivu na zdraví a vzácnému výskytu. Její ovoce je velmi žádané díky blahodárnému vlivu na zdraví a vzácnému výskytu. Plody ostružiny morušky se sbírají v polovině srpna, kdy se jejich barva přemění z červené na zlatou. Díky svým jedinečným vlastnostem a komplikovanému sběru, který je spojený s nehostinným přírodním prostředím, velmi krátkou sezónou sběru a omezenou úrodou, jde o nejvzácnější a nejdražší plody světa. Na každé rostlince vyroste ve vegetačním období jen jeden plod.

 

Použití:

Naneste 1–2 kapky na tvář a krk a jemně vmasírujte do kůže každé ráno a večer před aplikací krému. Vyhýbejte se oblasti očí.

Další produkty ve stejné kategorii: (1)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop