Snížena cena Pleťový olej z lanýže bílého s kyselinou hyaluronovou Zvětšit

Pleťový olej z lanýže bílého s kyselinou hyaluronovou

30 ml

SLEVA více než 70%!

Výtažek z bílého lanýže je známý svými léčivými hodnotami, čímž se spíše stává léčbou pokožky a ne kosmetickým produktem. Bílý lanýž je složený ze 73 % vody, zbývající hmotnost obsahuje koktejl vitamínů a minerálů. Bojuje proti známkám stárnutí pokožky, jako jsou: pigmentace, vrásky, dehydratace apod.

Více detailů

SKLADEM

69 Kč s DPH

-390 Kč

459 Kč  s DPH

Detaily

Výtažek z bílého lanýže je známý svými léčivými hodnotami, čímž se spíše stává lékem při léčení pokožky než kosmetickým produktem. Bílý lanýž je složený ze 73 % vody, zbytek hmotnosti obsahuje koktejl vitamínů a minerálů, jako je vápník, draslík, hořčík. Pomáhá stimulovat hloubkovou opravu buněk a bojuje proti známkám stárnutí pokožky, jako jsou: pigmentace, vrásky, dehydratace, ztráta pružnosti, nerovnoměrný tón pleti.

Kyselina hyaluronová je látka, která se přirozeně vyskytuje v lidském těle a dokáže vázat na sebe velké množství vlhkosti (až 1000násobek své vlastní hmotnosti). Voda a hyaluron jsou dvě nejdůležitější látky, které vyplňují pojivovou tkáň.

Použití:

Vmasírujte 2 až 3 kapky séra na vyčištěnou pleť a krk každé ráno a večer. Používejte spolu s vaším oblíbeným denním a nočním krémem Cougar, kdy dosáhnete nejlepší výsledky.

Další produkty ve stejné kategorii: (1)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop