Antioxidační sérum s kyselinou hyaluronovou Zvětšit

Antioxidační sérum s kyselinou hyaluronovou

30 ml

Naše jedinečné antioxidační sérum s kyselinou hyaluronovoupomáhá udržovat rovnováhu mezi volnými radikály a antioxidanty, ale také chrání a předchází tvorbě volných radikálů. Kyselina hyaluronová je substance přirozeně se nacházející v lidském těle. Dokáže vázat velké množství vlhkosti. Voda a hyaluron jsou dvě nejdůležitější látky, které zaručují pevnost a pružnost tkání pokožky.

Více detailů

SKLADEM

390 Kč s DPH

Detaily

Antioxidanty jsou už dlouhodobě známé díky svým obranným účinkům při udržování zdravého vzhledu pokožky. Tyto silné látky zabraňují oxidaci jiných molekul v těle. Antioxidanty jsou velmi důležité pro dobrý zdravotní stav, protože pokud jsou volné radikály ponechané nepřekonané, mohou způsobit širokou škálu onemocnění a chronických onemocnění. Lidské tělo přirozeně vytváří volné radikály a antioxidanty, které působí proti jejich škodlivým účinkům. Ve většině případů volné radikály dalece převyšují množství antioxidantů v důsledku mnoha různých faktorů.

Antioxidanty, jako například vitamín E, jsou fantastickými pomůckami na udržení zdravého vyvážení volných radikálů a antioxidantů v pokožce. Pokud chcete udržovat zdravou, mladistvou pleť, je nezbytné, abyste měli produkt péče o pokožku, který může naplnit vaši pokožku potřebnými látkami a antioxidanty.

Do této nádherné směsi na ochranu pokožky se přidává také kyselina hyaluronová. Je to látka, která se přirozeně vyskytuje v lidském těle a dokáže vázat velké množství vlhkosti (až 1000násobek její vlastní hmotnosti). Voda a hyaluron jsou dvě nejdůležitější látky, které vyplňují naše pojivové tkáně. To působí v synergii s antioxidanty, aby pronikaly hluboko do epidermy a zamkly vlhkost, vitamíny a živiny, které tělo potřebuje na udržení jasného, ​​zdravého a mladistvého vzhledu.

Použití:

Vmasírujte 2 až 3 kapky séra na vyčištěnou pleť a krk každé ráno a večer. Používejte spolu s vaším oblíbeným olejem na tvář, denním a nočním krémem Cougar, kdy dosáhnete nejlepší výsledky.

Další produkty ve stejné kategorii: (20)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také...

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop