Pleťové sérum z kmenových buněk SUPER STEM CELL ELIXIR

Sérum Super Stem Cell Elixir obsahuje 5 různých kmenových buněk odvozených od rostlin, které spolu spolupracují na vytvoření dokonalého séra péče o pleť. Vhodná i pro mladší a aknózní pokožku, u které je třeba vyléčit jizvičky.

Více detailů

SKLADEM

389 Kč s DPH

Detaily

Extrakt z květu ibišku: Hibiscus má fantastickou pověst v péči o pleť, protože je přirozeným zdrojem alfa-hydroxykyselin (AHA). AHA jsou známé tím, že pomáhají exfoliovat pokožku, urychlují obnovu buněk a pomáhají kontrolovat akné, a mohou povzbudit čerstvější, mladší a hladší pokožku. Také zvyšují vlhkost a zlepšují pružnost.

Výtažek z jádrových buněk z jablka: Obsahuje vysoký obsah vitamínu C, polyfenolů a širokou škálu stopových minerálů.

Extrakt z kmenových buněk Gotu Kola: Ukázalo se, že Gotu Kola má mnoho léčivých vlastností, které působí jako tonikum pro celkové zdraví pokožky a krevního oběhu. Při lokální aplikaci se ukázalo, že urychluje hojení poškozených tkaniv a minimalizuje zjizvení. Je bohatá na saponiny, které jsou dobře známé pro jejich příznivý vliv pojivového tkaniva, kde stimulují pokožku.

Výtažek z kmenových buněk z hroznových semen: Jedním ze způsobů, jak extrakt z hroznových semen zlepšuje pokožku, je podpora rozvoje produkce kolagenu. Kolagen je protein, který se nachází v pojivových tkáních kůže. Extrakt z hroznových semen pomáhá udržovat pevnost kolagenových struktur v pokožce. Obsahuje sloučeniny nazývané prokyanidiny, které se vážou s kolagenem. Výsledkem tohoto spojení je zdravější a pružnější pleť.

Kyselina hyaluronová: Jde o známou látku, která se přirozeně vyskytuje v lidském těle a dokáže vázat velké množství vlhkosti (až 1000násobek její vlastní hmotnosti). Voda a hyaluron jsou dvě nejdůležitější látky, které vyplňují naše pojivové tkanivo.

Použití:

Vmasírujte 2 až 3 kapky séra na vyčištěnou pleť a krk každé ráno a večer. Používejte spolu s vaším oblíbeným denním a nočním krémem Cougar, kdy dosáhnete nejlepší výsledky.

Další produkty ve stejné kategorii: (20)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také...

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop