Minerální make-up 5 v 1 + kabuki štětec

SLEVA více než 50%!

Minerální make-up Cougar je kosmetikou vyráběnou z čistě přírodních látek, komponovaný bez chemie, oxichloridu vizmutu, konzervačních látek, olejů a vůní. Čisté minerály, nic navíc. Neobsahuje mastek. Jemné složení nepůsobí dráždivě a je tedy ideální pro citlivou či aknózní pokožku.

Více detailů

SKLADEM

229 Kč s DPH

-270 Kč

499 Kč  s DPH

Detaily

Minerální make-up 5 v 1 (pudr) vytváří efekt, jako by byl každý z těchto produktů použitý, což urychluje líčení. Pleť působí dojmem jako rozjasněná a zdravá. Dostupný ve dvou odstínech.

 

Názor vizážistky:

„Tento produkt je pořádně zajímavý. Je to dobrá věc na opálenou pleť, dodá jí takový „glow“. Ženy takto hledají nějaký výrobek podobný tomu, co nosí Jennifer Lopez, ona je obvykle vždy taková jemně třpytivá.“ :)

 

Při vytváření naší minerální řady jsme vybírali z těch nejlepších dostupných přírodních minerálů v nejlepší kvalitě. Tato receptura vytváří hedvábný, jednotný, trvanlivý a snadno použitelný produkt, který není škodlivý pro pleť. Na rozdíl od ostatních kosmetických značek nabízíme minerální výrobky, které neobsahují chemikálie, konzervační látky a pochybná plniva, jako je mastek.

Minerální kosmetika Cougar neobsahuje oxichlorid vizmutu, který je běžně obsažený v make-upech a často způsobuje podráždění pokožky. Dekorativní kosmetika Cougar je proto velmi vhodná i pro aknózní pleť, která vyžaduje citlivější zacházení.

Neobsahuje ani senzibilizátory, které způsobují alergické reakce.

Neobsahuje parfémy ani barviva.

 

Co je to minerální make-up?

Minerální make-up je vyrobený z přírodních minerálů. Tyto minerální prášky zajišťují dlouhotrvající lehké pokrytí během celého dne. Minerální make-up přirozeně odráží světlo, čímž minimalizuje vznik čárek a vrásek, a přizpůsobuje se každému odstínu bez vzniku lesku. Je voděodolný, takže vám vydrží na tváři celý den bez retušování.

Mnoho kosmetiček, dermatologů, plastických chirurgů a odborníků na líčení doporučuje minerální make-up hlavně kvůli minimálním alergickým rizikům. Kvalitní minerální make-up neobsahuje mastek, škrob, konzervační prostředky, vůně ani další nezdravé složky. Na rozdíl od jiných typů make-upu může být minerální make-up použitý i po kosmetických procedurách jako mikrodermabraze, elektrolýza, laserové ošetření a operace. Minerální make-up je ideální i pro lidi trpící zarudnutím nebo akné. Jakmile jednou vyzkoušíte minerální make-up Cougar, už se nikdy nebudete chtít vrátit k tradičnímu tekutému podkladu.

 

Výhody Cougar Mineral MakeUp

- minerální make-up netvoří čárky

- výjimečně překrývá nedostatky pleti

- Cougar minerální make-up obsahuje 100 % čistých minerálů

- je velmi lehký

- vypadá přirozeně

- neobsahuje mastek, škrob, oxichlorid vizmutu, konzervační přípravky, vůně, senzibilátory ani jiné nezdravé složky

- překryje skvrny, zarudnutí a nerovnosti pokožky

- minerální make-up je lepší pro červenější nebo aknózní pokožku jako jiné druhy make-upů

- minerály s matným povrchem

- je čistý a dobrý pro pokožku

- nezanáší póry

- dodává pokožce přirozený jas

- kvalitní kosmetické složení

- rychlá aplikace

 

Blahodárné účinky ingrediencí:

– slída – typická ingredience minerální kosmetiky založené na minerálech nacházejících se v zemi. Konzistence tohoto produktu je díky ní tak lehká, že nezatěžuje pokožku jako jiné produkty tohoto typu. Má příznivý vliv na stav pokožky. Říká se, že dobrá minerální kosmetika je tak čistá a lehká, že s ní můžete klidně i spát.

Další produkty ve stejné kategorii: (3)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také...

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop