Snížena cena Pleťový olej s koenzymem Q10 Zvětšit

Pleťový olej s koenzymem Q10

30 ml

SLEVA více než 70%!

Co-Enzyme Q10 je známý svými vlastnostmi, které bojují proti stárnutí pleti. Energizuje vaši pokožku a navrátí jí mladistvý vzhled, který ztrácí během stárnutí.

Více detailů

SKLADEM

75 Kč s DPH

-315 Kč

390 Kč  s DPH

Detaily

Svým složením a vlastnostmi posiluje pokožku, zabraňuje stárnutí a dodává hedvábné proteiny. Co-Enzyme Q10 je známy svými látkami, které zabraňují stárnutí. Nově energizuje vaši pokožku a přináší mladistvý vzhled, který během stárnutí ztrácí.

Mladá pleť má dostatek CoQ10 a mnoho energie, která je potřebná na opravu poškozených a zajištění zdravých kožních buněk. Chrání před předčasným stárnutím kvůli slunečnímu záření a sérum obsahuje přidaný faktor SPF25. Tato inovativní receptura omlazuje pokožku stimulací aktivity buněk kůže. Aktivní buňky pokožky se snadno zbaví toxinů a mohou lépe využívat živiny.

Když kůže stárne, všechny tyto procesy se zpomalují, což má za následek nepěknou vrásčitou kůži. Q10 je silný antioxidant, který působí proti oxidačnímu poškození. Hyaluron je látka, která se přirozeně vyskytuje v lidském těle a dokáže navázat velké množství vlhkosti (až 1000násobek své vlastní hmotnosti). Voda a hyaluron jsou dvě nejdůležitější látky, které vyplňují naše pojivové tkáně.

Použití:

Vmasírujte 2 až 3 kapky séra na vyčištěnou pleť a krk každé ráno a večer. Používejte spolu s vaším oblíbeným denním a nočním krémem Cougar, kdy dosáhnete nejlepší výsledky.

Další produkty ve stejné kategorii: (14)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop